Python Developer

Gdańsk

Najbardziej szalone projekty realizuje się poszerzając granice innowacji i postępu!

Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach. Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej w dziedzinach związanych z trzema obszarami:

  • Intitek for Industry: transport, energetyka, telekomunikacja, przemysł ciężki
  • Intitek for Manufacturing : projektowanie, realizacja i uruchamianie maszyn testujących
  • Intitek for People : web, aplikacje, IoT, big data

W Grupie Intitek łączymy liczne zasoby i talenty osób, które codziennie tworzą innowacyjne rozwiązania w zakresie cyfryzacji. Zachęcamy do uwolnienia swojej kreatywności po to, by sprostać najbardziej wymagającym Projektom. Dołącz do naszego Happy Digital World! Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie jest jednym z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług z zakresu IT oraz inżynierii.

Będziesz odpowiedzialny za :

  • Rozwój platformy,
  • Projektowanie rozwiązań technicznych dla nowych funkcjonalności,
  • Rozwiązywanie problemów związanych z platformą,
  • Wspieranie użytkowników wewnętrznych w korzystaniu z platformy,
  • Pisanie testów jednostkowych i akceptacyjnych,
  • Generowanie i utrzymywanie kodu zgodnie z uzgodnionym standardem kodowania i najlepszymi praktykami (Bitbucket / GIT, Jenkins, BDD / TDD, Infrastructure As A Code),
  • Tworzenie funkcji Proof of Concept w celu zaspokojenia przyszłych potrzeb biznesowych,
  • Współpraca z biznesem w celu ustalenia potrzeb i wymagań.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w języku programowania Python, w szczególności z framework Django,
  • Znajomość Ansible, Docker, AWS,
  • Doświadczenie z bazą danych NoSQL,
  • Doświadczenie w identyfikowaniu problemów z wydajnością,
  • Rozumienie zasad czystego kodu i architektury,
  • Biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).

Oferujemy:

  • Pakiety relokacyjne,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie,
  • Udział w innowacyjnych, międzynarodowych projektach, wyjazdy za granicę,
  • Profesjonalne szkolenia,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę Multisport.

Zobacz podobne oferty pracy

Dodane: 2020-11-19

ELTE GPS sp. z o.o.

Lokalizacja: małopolskie / Kraków

Python developer

Zakres obowiązków: Tworzenie od podstaw rozbudowanych systemów typu embedded, Tworzenie i utrzymanie integracji z systemami wspierającymi (integracje 3rd party), Współuczestniczenie w planowaniu kolejnych funkcji systemu (Twój głos ma dla nas wielkie...>

Czytaj więcej

Dodane: 2020-10-26

Luxoft

Lokalizacja: mazowieckie / Warsaw

Senior Python Developer

On a day-to-day activities you will be responsible for designing and implementing different solutions via conducting Business Analysis, Development, QA and Release Management activities as well as configuration of the complex financial instruments and useful...>