Młodszy Programista

Dołącz do Nas i rozpocznij swoją karierę.

Jeśli jesteś zaangażowany i czujesz, że programowanie to dla Ciebie nie tylko praca, ale i ogromna pasja, to idealnie do Nas pasujesz.

Szukamy osób, które mają głowę pełną pomysłów i chcą mieć realny wpływ na organizację, w której pracują.

Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków:
  • Tworzenie i rozwój aplikacji desktopowych
  • Programowanie według przygotowanych założeń projektowych
  • Wytwarzanie, modyfikowanie i komentowanie kodu źródłowego oraz dokumentacji
  • Praca z technologiami: C# oraz .Net
Nasze wymagania:
  • Otwartość i gotowość do nauki
  • Ogólnej wiedzy z zakresu działania sieci;
  • Chęć zdobywania nowego doświadczenia
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełny etat)
  • Elastyczny czas pracy
  • Pracę stacjonarną w biurze na warszawskim Ursynowie
  • Niekorporacyjną kulturę pracy
  • Szansę na realny rozwój wraz ze zwiększającym się doświadczeniem
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań w ramach procedur firmy
  • Przyjazną atmosferę pracy i współpracę w zespole zaangażowanych i otwartych ludzi