PHP Developer (Regular/Senior)

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Miejsce pracy: Wrocław Nr ref.: PHPD/WRO/KO

Dla naszego klienta, jednej z największych sieci aptek w kraju należąca do międzynarodowego holdingu – poszukujemy doświadczonego PHP Developera. Firma funkcjonuje w 8 krajach Uni Europejskiej, główna siedziba Polska mieści się we Wrocławiu.

Projekt dotyczy rozwoju i utrzymania internetowego systemu wspierającego zarządzanie siecią aptek, który wciąż jest rozwijany.

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i programowanie aplikacji
  • projektowanie bazy danych
  • optymalizacja i utrzymanie oprogramowania

Wymagania:

  • mim. 3 lata doświadczenia na stanowisko PHP Developer
  • bardzo dobra znajomość PHP 7, OOP
  • bardzo dobra znajomość frameworka Symfony 4
  • dobra znajomość: frameworka Zend (lub podobnych)
  • umiejętność programowania z wykorzystaniem wzorców projektowych
  • znajomość: HTML, CSS, XML, JavaScirpt, jQuerty, Auax, SQL,
  • znajomość: baz danych: MtySQL, Oracle
  • znajomość mechanizmów eksportu danych do “biznesowych” formatów typu XLS
  • znajomość j. angielskiego (min. B2)

Klient oferuje:

  • współprace na zasadach B2B
  • pracy przy ciekawych projektach, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
  • elastyczne godziny pracy (możliwośc rozpoczęcia pracy miedzy 7:00, a 10:00)
  • nowoczesne biuro
  • parking
  • karte Multisport
  • prywatną opiekę medyczną
  • przyjazną, nieformalną atmosferę współpracy

Klauzula zgody:

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnienie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie Twoja zgoda, a dane będą przetwarzane do czasu jej wycofania, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.