Programista

Ogłoszenie numer: 6996708, z dnia 2022-06-06

Informacja o możliwości zatrudnienia w pełnym

wymiarze czasu pracy na czas określony

Programista

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • rozwój systemów i automatyzacja procesów biznesowych w zakresie procesów logistycznych oraz finansowo-kadrowych
  • bieżąca współpraca z dostawcami rozwiązań informatycznych

Wymagania

Stanowisko jest dla Ciebie idealne, jeżeli dobrze znasz któreś z poniższych:

  • PHP 7+, OOP
  • SQL (MsSQL) - umiejętność projektowania i optymalizacji bazy danych: tabel / zapytań
  • HTML + CSS, JavaScript (preferowany Vue.js)
  • API (REST, SOAP)
  • Git (GitLab, GitHub), oraz różnych sposobów pracy z wersjonowaniem

Mile widziana:

  • Umiejętność zarządzania systemami Linux
  • znajomość systemu Android oraz języka Kotlin
  • dodatkowym atutem będzie znajomość systemów InterLan SPEED, Transics

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • praca w dynamicznym zespole,
  • aktywny udział w rozwoju firmy,
  • możliwość pracy zdalnej.