Specjalista ds. programów biznesowych

Ogłoszenie numer: 4338417, z dnia 2021-03-25

Poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • administracja, kontrola działania i utrzymanie aplikacji takich jak: ERP, WMS, CRM, E-commerce
  • obsługa programów pomocniczych
  • wsparcie użytkowników, wstępna diagnostyka i rozwiązywanie zgłaszanych problemów
  • analiza danych, tworzenie raportów oraz dokumentacji

Wymagania

  • doświadczenie min 2 lata w obszarze administracji aplikacjami takimi jak: ERP, WMS, CRM, E-commerce
  • wykształcenie informatyczne
  • podstawowa wiedza z zakresu bezpieczeństwa aplikacji
  • znajomość systemów i narzędzi firmy Microsoft
  • umiejętność organizacji pracy własnej i współpracy z innymi działami w firmie
  • umiejętność priorytetyzowania pracy własnej
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z dokumentacji technicznej

Dużymi atutami będą:

  • znajomość relacyjnych baz danych (MySQL, MSSQL)
  • wiedza z zakresu Power Query
  • znajomość programowania w środowisku .NET
  • znajomość Windows Server, Active Directory
  • wiedza na temat SEO
  • doświadczenie przy wdrażaniu programów ERP i e-commerce

Oferujemy

  • pracę przy ciekawych i zróżnicowanych projektach
  • stabilne zatrudnienie na pełen etat w ogólnopolskiej firmie
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia oraz umiejętności
  • pakiet socjalny (pakiet medyczny, karty sportowo-rekreacyjne, itp.)