Sposób na spędzanie czasu wolnego, czyli programowanie

programowanie

Sposób na spędzanie czasu wolnego, czyli programowanie

Wszelkiego rodzaju zainteresowania, zwłaszcza te, które nie są związane z naszą pracą zawodową, można śmiało nazwać hobby. Nieważne, czy będzie to pieczenie ciast, szydełkowanie, gotowanie, fotografia, projektowanie ubrań, czy tworzenie kolejnych linijek kodu. Dlaczego zainteresowania te są tak ważne?

Po pierwsze relaks

Przede wszystkim dlatego, że jest to doskonała forma relaksu. Pozwala to na oderwanie się od trosk dnia codziennego i zapomnienie o problemach. Dzięki pasji można także dużo łatwiej zdystansować się od porażek, czy drobnych niepowodzeń, które przecież dotykają każdego z nas.

Po drugie nowe umiejętności

Wszelkie aktywności, które wykraczają poza naszą sferę zawodową, są doskonałą okazją do nauki nowych kompetencji. Pozwala to nie tylko poszerzać swoje horyzonty myślowe, ale także podnosić własne kwalifikacje. A czy wiesz, że niektóre z nich można, a na trzeba wykorzystywać podczas tworzenia dokumentów aplikacyjnych?

Po trzecie alternatywa życiowa

Poprzednim punkt nierozerwalnie wiąże się z aktualnym. Okazuje się, że nowe umiejętności, jak np. tworzenie witryn internetowych to szansa na nowy zawód np. php web developer. W życiu bardzo istotne jest, by tworzyć swoje alternatywne zajęcia i profesje. Sytuacja gospodarcza na świecie i w kraju jest dość zmienna, dlatego tym bardziej warto myśleć o swojej karierze w perspektywie długoterminowej.

Avatar for Marcin

Marcin

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Komentarz
Imię
Email