Ubiór php web developera

ubiór php web developera

Ubiór php web developera

Czy wam również programista kojarzy się ze spranym i nieco rozciągniętym t-shirtem oraz starymi dżinsami? Spróbujmy zatem odczarować ten niekorzystny wizerunek.

Co firma to zwyczaj

Oczywiście bardzo wiele zależy od kultury organizacyjnej samej firmy. Faktycznie są takie przedsiębiorstwa, które przymykają oczy na niechlujny strój, w którym ich pracownicy wykonują swoje obowiązki służbowe. Coraz więcej jednak jednostek zmienia ten trend.

Wzorowe wzorce

Począwszy od działu HR, który dyskretnie acz skutecznie przypomina o biznesowym dress codzie, a na bezpośrednim przełożonym php web developera skończywszy. Przypomnijmy, że to właśnie ten ostatni powinien być chodzącym przykładem właściwego ubioru.

Modelowa etykieta

Jak w takim razie powinien wyglądać w pracy modelowy php web developer? Czy powinien przychodzić do pracy w sztywnym garniturze? Oczywiście, że nie. Wyjątek stanowią zaplanowane wcześniej ważne spotkania biznesowe. Wówczas można pokusić się o założenie czegoś bardziej eleganckiego. Na co dzień warto wyglądać tak, aby w każdej chwili móc spotkać się z klientem. Nieważne, czy twarzą w twarz, czy online. A zatem, drodzy php web developerzy, ciuchy powinny być przede wszystkim świeże, wyprane i uprasowane. Bawełniana koszulka będzie w porządku pod warunkiem, że nie nosimy jej czwarty dzień z rzędu. Jeśli z kolei twój ulubiony t-shirt jest już bardzo mocno wysłużony, po prostu wymień go na nowy, a nie strasz klientów i współpracowników spraną odzieżą. Dżinsy i wygodne trampki w niektórych firmach też mogą być. Pod warunkiem jednak, że nie są wysłużone i zadbasz o ich ogólny wygląd i schludność.

Avatar for Marcin

Marcin

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Komentarz
Imię
Email